Skip to content Skip to footer
Advokatė, partnerė

Laura Juodakytė, LL.M.

Laura yra įgijusi teisės bakalauro ir magistro laipsnius Mykolo Romerio universitete bei tarptautinį magistro laipsnį LL.M. (Master of Laws) Liudviko Maksimiliano universitete Miunchene ir turi 15 metų teisinio darbo patirtį prekybos, išmaniųjų sprendimų ir technologijų sektoriuose veikiančiose tarptautinėse įmonėse ir įmonių grupėse. Advokatė žino Vokietijos teisės pagrindus, yra susipažinusi su Vokietijos verslo kultūra.

2018 m. Laura įsteigė advokatų kontorą ir šiuo metu teikia specializuotas teisines paslaugas informacinių technologijų, tiesioginės, elektroninės, mažmeninės, didmeninės prekybos ir kitose srityse, atstovauja klientų interesus valstybės įstaigose ir teismuose.

Pagrindinės sritys, kuriose advokatė specializuojasi – komercinė, sutarčių, informacinių technologijų teisė, privatumas ir asmens duomenų apsauga, darbo ir migracijos teisė, valstybės reguliavimas ir atitiktis, ginčų sprendimas. Itin didelį dėmesį Laura skiria nestandartinėms, retai pasitaikančioms situacijoms, kuriose reikia įsigilinti į specifinius teisinius reikalavimus ir pateikia geriausius sprendimus jose. 

Kadangi Laura turi ilgametę teisinio darbo patirtį versle, jos teisines kompetencijas papildo verslo procesų ir projektų valdymo patirtis, kuri padeda sėkmingai vadovauti ir nustatytais terminais įgyvendinti kompleksinius, didelės apimties teisinius projektus. Konsultuodama Laura visuomet atsižvelgia į verslo aplinką, kurioje klientas vykdo veiklą.

Advokatė turi patirties dirbdama duomenų apsaugos pareigūne (Data Protection Officer) ir atitikties pareigūne (Compliance Officer) ir ši patiris leidžia klientams teikti aukščiausios kokybės, profesionalias išorinio duomenų apsaugos pareigūno ar atitikties pareigūno paslaugas.

Laura yra aktyvi, nuolat kelia profesinę kvalifikaciją, domisi naujausiomis technologijomis, kitomis novatoriškomis sritimis ir jų pritaikymu versle. Savo veikloje Laura pati naudojasi naujausiomis technologijų priemonėmis bei pažangiais teisininko darbo metodais.

2017 m. Laura, kartu su kolegomis įsteigė Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociaciją ir buvo jos valdybos narė.

Laura veda mokymus, skaito pranešimus mokslinėse konferencijose ir seminaruose.

Prireikus advokatė bendradarbiauja su užsienio kolegomis advokatais, turi nuolatinius partnerius Latvijoje, Estijoje ir Vokietijoje.

Laura yra Lietuvos advokatūros narė.